کارجست

کلیه کاربران گرامی کارجست می‌بایست با توجه به قوانین و مقررات، اصول اخلاقی و حرفه‌ای، به‌صورت کاملاً صادقانه اقدام به ارائه اطلاعات خود نمایند؛ با توجه به محدود بودن امکانات و گستردگی بسیار زیاد کاربران کارجست نمی‌تواند هیچ‌گونه تعهدی نسبت به صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات ثبت‌شده از سوی کارجویان و کارفرمایان در سامانه داشته باشد؛ اگرچه تا حد ممکن نسبت به حصول اطمینان از صحت و درستی اطلاعات ثبت‌شده توسط کاربران تلاش می‌کند، اما بدیهی است که بررسی صحت‌وسقم اطلاعات به عهده کاربران خواهد بود.

1. شرکت‌هایی که به دنبال استخدام هستند، در صورت مشاهده مواردی از قبیل عدم صحت اطلاعات رزومۀ کارجو، عدم حضور در جلسۀ مصاحبه و … می‌توانند رزومۀ مذکور را گزارش نمایند.

2. درصورتی‌که کاربر با مشخصات دیگری اقدام به ایجاد پروفایل برای کارجو یا کارفرما نماید کارجست هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت و درصورتی‌که احراز هویت اقدام به حذف کاربر خواهد نمود.

3. درصورتی‌که مشاهده هرگونه مطالب مخالف عرف و شئونات اسلامی در کارجست آگهی از سوی سیستم حذف خواهد شد. (مطالبی مخالف با قوانین جمهوری اسلامی)

4. کاربران نسبت به آگهی‌های منتشرشده چه از سوی کارفرما و چه کارجو باید دقت داشته و درصورتی‌که مشاهده هرگونه آگهی نامتعارف از هرگونه استفاده از آن خودداری نموده و به کارجست گزارش نمایند.

5. کارجست در صورت تکمیل مشخصات کاری کارفرمایان و شفاف نمودن نوع کسب‌وکار به ارائه خدمات برای آن‌ها می‌پردازد.

6. در صورت انتشار آگهی توسط کاربران مغایر با قوانین جمهوری اسلامی کارجست هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت و تمامی شکایات متوجه کاربر منتشرکننده آگهی خواهد بود.

7. کلیه کاربران، ملزم به رعایت حقوق اجتماعی و صیانت از ارزش‌های اسلامی، ملی، فرهنگی و اجتماعی کشور می‌باشند.

8. در صورت ایجاد بیش از دو حساب در هر پنل کاربری کارجو و کارفرما، کارجست تمامی حساب‌ها را مسدود و آر ادامه همکاری با کاربر صرف‌نظر خواهد نمود.

9. چنانچه کاربران از شماره تماس خود در بخش توضیحات و یا الفاظ ناشایست استفاده نمایند بدون هیچ اخطار قبلی حساب کاربری آن‌ها مسدود شده و اجازه هیچ‌گونه ورود با مشخصات قبلی به آن‌ها داده نمی‌شود.

10. به کلیه کارجویان عزیز به‌ویژه بانوان گرامی به‌طورکلی توصیه می‌کنیم چنانچه برای شغلی دعوت به مصاحبه شدند، در مراجعات اولیه با یک همراه مراجعه نمایند.

11. کاربران کارجویی که عکس خود را به‌عنوان تکمیل پروفایل در سیستم آپلود می‌کنند باید عکس‌ها مناسب و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی بوده و به‌صورت تک نفره از خود کاربر باشد.

12. درصورتی‌که کارجویان پذیرفته‌شده برای شرکت در مصاحبه حضور پیدا نکنند هیچ‌گونه مسئولیتی به عهده کارجست نخواهد بود.

13. تمامی اطلاعات واردشده توسط کاربران صرفاً جهت کاریابی بوده و هیچ‌گونه اطلاعاتی در اختیار شرکت‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و … قرار نخواهد گرفت و نیازمند درخواست قانونی نهادهای امنیتی، انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی ایران است همچنین در صورت از بین رفتن اطلاعات واردشده در کارجست سیستم هیچ‌گونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

14. تمامی اطلاعات واردشده در کارجست متعلق به کارجست بوده و هرگونه برداشت و نشر اطلاعات توسط اشخاص حقوقی و حقیقی امکان‌پذیر نیست.

15. در صورت واردکردن اطلاعات کاری (رزومه) توسط کارجو امکان مشاهده تمامی اطلاعات برای کارفرما فراهم می‌گردد.

16. کارفرمایان تمامی اطلاعاتی که از کارجویان دریافت می‌کنند صرفاً جهت استخدام کارجویان بوده و هرگونه سوءاستفاده یا فاش کردن اطلاعات مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت.

17. هیچ‌گونه تحریف و تغییری در مورد اطلاعات کاربران از سوی کارجست صورت نخواهد گرفت.

18. ورود و استفاده از برنامه کارجست به‌طور کامل رایگان بوده و تنها استفاده از مزیت‌های اضافی تعبیه‌شده جهت کاریابی بهتر برای کاربران مطابق مشخص‌شده هزینه دریافت خواهد شد.

19. تمامی پرداخت‌ها در کارجست از درگاه امن صورت خواهد گرفت و هیچ‌گونه اطلاعات حسابی از کاربر در آن ذخیره نخواهد شد.

20. کارجست تنها برنامه‌ای برای کاریابی است لذا آگهی کردن هر موضوعی به‌غیراز موضوع استخدام و در جهت تبلیغات از سوی کارجست حذف خواهد گردید.